DC "Kopā būt" jaunumi

Ārkārtas situācijas laikā Dienas centrā "Kopā būt" NENOTIEK klātienes nodarbības telpās. Pirmdienās, ja laika apstākļi atļauj, notiek nūjošanas nodarbības āra apstākļos, lūdzu sazinieties par tām ar Dzintru, tālr. 29383745. 
Ja Dienas centra klientiem nepieciešamas uzziņas vai atbalsts ārkārtas situācijas laikā, lūdzu zvanīt 29449622. 
Par turpmāko Dienas centra darbību ziņosim, atkarībā no Covid-19 pandēmijas situācijas valstī.

DC Kopā būt 11.Oktobris, 2020, 16:54

Dienas centra apmeklētāji tiekas ar Raivi Ragaini

Oktobrī Dienas centrā “Kopā būt” turpinās tikšanās ar Jēkabpils pilsētas pašvaldības deputātiem – tā 8.oktobrī Dienas centru apmeklēja deputāts Raivis Ragainis (Latvijas Zaļā partija). Seniori vēlējās iztaujāt bijušo Jēkabpils pilsētas pašvaldības priekšsēdētāju par vairākām tēmām, kas svarīgas ne tikai viņu ikdienā, bet sabiedrībai kopumā. Tika uzdoti jautājumi par slimnīcas darba organizēšanu, par sporta dzīvi un jauno pilsētas sporta..

Lasīt vairāk
DC Kopā būt 9.Oktobris, 2020, 12:32

Vispasaules Senioru dienas dāvanā – iepazīstam Jaunjelgavu!

Īsi pirms Vispasaules senioru dienas, ko visā pasaulē atzīmē 1.oktobrī, Dienas centra “Kopā būt” dalībniekiem bija iespēja apmeklēt Jaunjelgavu, lai iepazītos ar turienes pašvaldības darbu ar iedzīvotājiem senioru gados, iepazītu pilsētu un kopīgos pasākumos stiprinātu sociālās saites, kas īpaši svarīgi Covid-19 saslimšanas laikā. Tomēr, ievērojot šībrīža situāciju ar Covid-19, īsi pirms došanās ceļā saņēmām ziņu, ka Jaunjelgavas seniori ir pieņēmu&..

Lasīt vairāk
DC Kopā būt 2.Oktobris, 2020, 20:42

Madonas seniori apmeklē Jēkabpils Dienas centru “Kopā būt”

Septembris bijis rosīgs un aktīvs mēnesis Dienas centra senioriem “Kopā būt”. Līdztekus vairākām diskusijām, kuru laikā satikti Jēkabpils pilsētas politiķi un pašvaldības kapitālsabiedrību vadītāji, par vienu no spilgtākajiem notikumiem Dienas centra dalībnieki atzina Madonas senioru apciemojumu 23.septembrī. Madonieši ieradās ar veselu autobusu. Kā ciemakukuli atveda pašu veidotu teātra izrādi, dziesmas akordeona pavadījumā, kliņģeri, dāvanas un lielu interesi p..

Lasīt vairāk
DC Kopā būt 30.Septembris, 2020, 21:38

Dienas centrā “Kopā būt” viesojas deputāts Aleksandrs Deinis

Lai Dienas centra “Kopā būt” seniori aktīvāk iesaistītos sabiedriskajā dzīvē, iepazītu  Jēkabpils pilsētas pašvaldības deputātus, 17.septembrī bija uzaicināts viesos Aleksandrs Deinis (Jēkabpils reģionālā partija). A.Deinis pašlaik ir pensionārs, bet ilgus gadus strādājis un Jēkabpilī pazīstams kā Jēkabpils 2.vidusskolas direktors. Šobrīd, būdams domes deputāts, darbojas Sociālo, izglītības, kultūras, sporta un veselības aizsardzības jautājumu komitejā. Tik&..

Lasīt vairāk
DC Kopā būt 16.Septembris, 2020, 17:21

Dienas centrā “Kopā būt” tiekas ar “Jēkabpils pakalpojumu” pārstāvjiem

Septembris biedrības “Vidusdaugavas NVO centrs” struktūrvienībā Dienas centrs “Kopā būt” iezīmējies ar vairākām diskusijām un izbraucieniem labās prakses pieredzes iegūšanai. Tā 10.septembrī seniori tikās gandrīz divu stundu sarunā ar pašvaldības kapitālsabiedrības SIA “Jēkabpils pakalpojumi” pārstāvjiem – valdes priekšsēdētāju Guntaru Leitānu un sabiedrisko attiecību speciālisti Santu Kūlīti. Jautājumi bija ļoti dažādi, skāra prakti..

Lasīt vairāk
DC Kopā būt 7.Septembris, 2020, 21:31

Dienas centra seniori uzsāk tikšanos ar deputātiem un kapitālsabiedrību vadītājiem

Lai sniegtu iespēju Dienas centra “Kopā būt” (biedrības “Vidusdaugavas NVO centrs” struktūrvienība) apmeklētājiem senioru vecumā vairāk iesaistīties sabiedriskajos procesos, ar septembra mēnesi uzsākta tikšanos organizēšana ar Jēkabpils pilsētas pašvaldības deputātiem un kapitālsabiedrību vadītājiem. Kā pirmo apmeklēt Dienas centru “Kopā būt” un diskutēt ar tā apmeklētajiem uzaicinājām domes deputāti Līgu Kļaviņu (Latvijas Zemnieku savienī..

Lasīt vairāk
DC Kopā būt 7.Augusts, 2020, 21:20

Dienas centra apmeklētāji paplašina redzesloku

Biedrības “Vidusdaugavas NVO centrs” struktūrvienība SR Dienas centrs “Kopā būt” saviem apmeklētājiem organizēja labās prakses iepazīšanas braucienu uz Jēkabpils novada Leimaņu pagasta Mežgales sociālo aprūpes namu ''Mežvijas'' un Zasas parku.  Iepazīšanās ar sociālā aprūpes namu 29.augusta rītā jēkabpiliešiem sākās ar satikšanos – pie āra lapenes “Mežvijās” viņus sagaidīja Leimaņu pagasta&n..

Lasīt vairāk
JaunumiDC Kopā būt 26.Februāris, 2020, 20:00

Dienas centrā "Kopā būt" notiks auklīšu kursi

Izglītības iniciatīvu centrs aicina uz kursiem cilvēkus, kuri vēlas apgūt auklītes profesiju un iegūt oficiālu apliecību par 40 stundu profesionālās izglītības programmas “Bērnu aprūpe agrīnā un pirmsskolas vecumā” apguvi. Nodarbības notiks Jēkabpilī, kopā 5 dienas no februāra līdz martam (nākošās nodarbības datums tiks saskaņots katrā apmācību reizē). Nodarbības ir par maksu – viena diena maksā EUR 30, kopā par visu kursu – EUR 150. Mācību plāns sastāv no trīs pro..

Lasīt vairāk