DC "Kopā būt" jaunumi

Pēc ārkārtas situācijas atcelšanas (sakarā ar Covid-19 saslimšanas radīto pandēmiju) Dienas centrs "Kopā būt" ir atsācis savu darbu, ievērojot visas nepieciešamās prasības. Dienas centru var apmeklēt no plkst.9.00. līdz 13.00, piesakoties dažādos interešu pulciņos vai nodarbībās. Lai pieteiktos, zvaniet 26548737 vai nāciet uz Brīvības ielu 45, Jēkabpilī, 2.stāvā 203.kabinets. 

DC Kopā būt 16.Septembris, 2020, 17:21

Dienas centrā “Kopā būt” tiekas ar “Jēkabpils pakalpojumu” pārstāvjiem

Septembris biedrības “Vidusdaugavas NVO centrs” struktūrvienībā Dienas centrs “Kopā būt” iezīmējies ar vairākām diskusijām un izbraucieniem labās prakses pieredzes iegūšanai. Tā 10.septembrī seniori tikās gandrīz divu stundu sarunā ar pašvaldības kapitālsabiedrības SIA “Jēkabpils pakalpojumi” pārstāvjiem – valdes priekšsēdētāju Guntaru Leitānu un sabiedrisko attiecību speciālisti Santu Kūlīti. Jautājumi bija ļoti dažādi, skāra prakti..

Lasīt vairāk
DC Kopā būt 7.Septembris, 2020, 21:31

Dienas centra seniori uzsāk tikšanos ar deputātiem un kapitālsabiedrību vadītājiem

Lai sniegtu iespēju Dienas centra “Kopā būt” (biedrības “Vidusdaugavas NVO centrs” struktūrvienība) apmeklētājiem senioru vecumā vairāk iesaistīties sabiedriskajos procesos, ar septembra mēnesi uzsākta tikšanos organizēšana ar Jēkabpils pilsētas pašvaldības deputātiem un kapitālsabiedrību vadītājiem. Kā pirmo apmeklēt Dienas centru “Kopā būt” un diskutēt ar tā apmeklētajiem uzaicinājām domes deputāti Līgu Kļaviņu (Latvijas Zemnieku savienī..

Lasīt vairāk
DC Kopā būt 7.Augusts, 2020, 21:20

Dienas centra apmeklētāji paplašina redzesloku

Biedrības “Vidusdaugavas NVO centrs” struktūrvienība SR Dienas centrs “Kopā būt” saviem apmeklētājiem organizēja labās prakses iepazīšanas braucienu uz Jēkabpils novada Leimaņu pagasta Mežgales sociālo aprūpes namu ''Mežvijas'' un Zasas parku.  Iepazīšanās ar sociālā aprūpes namu 29.augusta rītā jēkabpiliešiem sākās ar satikšanos – pie āra lapenes “Mežvijās” viņus sagaidīja Leimaņu pagasta&n..

Lasīt vairāk
JaunumiDC Kopā būt 26.Februāris, 2020, 20:00

Dienas centrā "Kopā būt" notiks auklīšu kursi

Izglītības iniciatīvu centrs aicina uz kursiem cilvēkus, kuri vēlas apgūt auklītes profesiju un iegūt oficiālu apliecību par 40 stundu profesionālās izglītības programmas “Bērnu aprūpe agrīnā un pirmsskolas vecumā” apguvi. Nodarbības notiks Jēkabpilī, kopā 5 dienas no februāra līdz martam (nākošās nodarbības datums tiks saskaņots katrā apmācību reizē). Nodarbības ir par maksu – viena diena maksā EUR 30, kopā par visu kursu – EUR 150. Mācību plāns sastāv no trīs pro..

Lasīt vairāk
DC Kopā būt 6.Oktobris, 2019, 21:11

Biodejas meistarklase Dienas centra “Kopā būt” apmeklētājām

Biodeja ir deja, kas pilnveido! Biodejas nodarbības: mazina spriedzi un stresu, uzlabo veselību un harmoniju, palīdz izjust un izprast sevi un savas vajadzības, pieņemt sevi un citus, attīsta dzīvesprieku, spēju mīlēt un veidot attiecības, palīdz gūt piepildījumu katrā dzīves mirklī, savienot sajūtas, prātu un darbības, iemāca dzīvot harmonijā un labāk sadarboties ar līdzcilvēkiem, paaugstina savu pašvērtējumu un dzīvesprieka rādītājus. Dienas centra apmeklētājas piedalījās meistarklasē, ..

Lasīt vairāk
DC Kopā būt 18.Septembris, 2019, 21:54

Pensionāri aizvien aktīvi izmanto iespēju drukāt rēķinus un apgūt datorprasmes Dienas centrā „Kopā būt”

Biedrības “Jēkabpils NVO resursu centrs” struktūrvienība sociālās rehabilitācijas Dienas centrs „Kopā būt” jau kopš pagājušā gada pilsētas pensionāriem un centra apmeklētājiem piedāvā iespēju apgūt datorlietošanas prasmes un iemācīties savus komunālo pakalpojumu rēķinus apmaksāt elektroniski. Senioriem bez datorprasmēm nepieciešamības gadījumā biedrībā rēķinus palīdz arī izdrukāt. Tādā veidā biedrība atbalsta vientuļus un maznodrošinātus..

Lasīt vairāk
PasākumiDC Kopā būt 6.Septembris, 2019, 18:12

Informatīvā diena: iedzīvotāji sniedz ierosinājumus Jēkabpils autobusu parkam

Otrdien, 3. septembrī, biedrības ‘’Jēkabpils NVO resursu centrs’’ struktūrvienības DC „Kopā būt” zālē norisinājās ikmēneša informatīvā diena, uz kuru šoreiz bija uzaicināta SIA ‘’Jēkabpils autobusu parks’’ direktora vietniece Aija Vetere. Augusta mēneša informatīvajā dienā apmeklētājiem radās daudz jautājumu par sabiedrisko transportu pilsētā, tāpēc domes priekšsēdētājs Aivars Kraps ierosināja vērsties pie Jē..

Lasīt vairāk