DC "Kopā būt" notiek ligzdiņu darbnīcas pavasari gaidot
Nav noslēpums, ka dienas centrā "Kopā būt" sanāk visradošākie seniori. Un jo īpaši cieņā te ir gatavošanās svētkiem un to svinēšana. "Jo dzīve ir jāsvin!", tā saka mūsu aktīvās dāmas. Pavasarim sākoties, uz centru "salidojuši" putniņi no dzijas. Nu bija tiem jādod mājvieta. Senioriem raiti strādājot radošajās darbnīcās, tapa zaru ligzdiņas un nu palodzes rotātas svētkiem, priecē kā centra apmeklētājus, tā garāmgājējus.
Gaišas un priecīgas Lieldienas vēl DC "Kopš būt" aktīvie seniori un darbinieki!
Ieva Vāsule
Interešu pulciņa vadītāja