Dienas centra apmeklētāji tiekas ar Raivi Ragaini

Vidusdaugavas NVO Centrs 11.Oktobris, 2020, 16:54 DC Kopā būt
Dienas centra apmeklētāji tiekas ar Raivi Ragaini

Oktobrī Dienas centrā “Kopā būt” turpinās tikšanās ar Jēkabpils pilsētas pašvaldības deputātiem – tā 8.oktobrī Dienas centru apmeklēja deputāts Raivis Ragainis (Latvijas Zaļā partija).

Seniori vēlējās iztaujāt bijušo Jēkabpils pilsētas pašvaldības priekšsēdētāju par vairākām tēmām, kas svarīgas ne tikai viņu ikdienā, bet sabiedrībai kopumā. Tika uzdoti jautājumi par slimnīcas darba organizēšanu, par sporta dzīvi un jauno pilsētas sporta halli, par ielu remontdarbiem, par soliņiem un citām aktualitātēm. Cita starpā seniorus ļoti interesēja iespēja atgriezties telpās Jaunajā ielā 39i, kas šobrīd tiek renovētas. “Šeit, Brīvības ielā 45, mēs jūtamies kā kantorī,” teica viena no regulārām Dienas centra apmeklētājām. “Vecajās telpās bija mājīgi un ērti, mēs vēlētos tur atgriezties ar senioru Dienas centru.” Arī citi sarunas dalībnieki atzina, ka uzskata – seniori ir pelnījuši, ka pašvaldība darbam ar šo mērķa grupu būtu vēl atsaucīgāka, vairāk ieklausītos. Tika atgādināts arī par lifta nomaiņu Brīvības ielā 45. R.Ragainis uz to atbildēja, ka šobrīd visas finanšu rezerves, acīmredzot, tiek vērstas ielu remontdarbiem, tāpēc, pēc viņam sniegtajām ziņām, liftu vismaz šogad nemainīs.

Diskusija izvērtās daudz ilgāka nekā sākotnēji bija plānots. Noslēgumā deputāts pateicās senioriem par viņu aktīvo dzīves pozīciju arī šajos apstākļos, kad ir Covid pandēmija, un novēlēja arī turpmāk būt ieinteresētiem sabiedriskajos procesos.

Jau nākamnedēļ Dienas centrā “Kopā būt” viesos tiek gaidīta Jēkabpils reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētāja M.Meļņikova. Tikšanās būs 15.oktobrī plkst.12.00 Brīvības ielā 45, 3.stāvā, 301.kabinetā Dienas centra “Kopā būt” telpās. Lai ievērotu Covid drošības pasākumus, diskusiju formāts tiek saglabāts līdzšinējais – saruna nelielā grupā. Uz tikšanos aicinām arī tos seniorus, kas šobrīd vēl neapmeklē Dienas centru, iepriekš piesakoties pa tālr.26548737.

Dienas centrs “Kopā būt” ir biedrības “Vidusdaugavas NVO centrs” struktūrvienība. Pieteikties dalībai centrā var, zvanot 26548737 vai 29449622, vai atnākot uz biedrības biroju Brīvības ielā 45, 202.kabinets darbadienās no plkst.9.00 līdz 14.00.

 

Agita Pleiko
“Vidusdaugavas NVO centrs”
Valdes priekšsēdētāja