Dienas centrā “Kopā būt” norisinās ‘’Ģimenes dienas’’. Nāc pulkā arī Tu!

Vidusdaugavas NVO Centrs 3.Septembris, 2019, 18:52 DC Kopā būt
Dienas centrā “Kopā būt” norisinās ‘’Ģimenes dienas’’. Nāc pulkā arī Tu!

Vasaras mēnešos daudzu vecmāmiņu pienākumos ietilpst darba dienas pavadīt kopā ar mazbērniem. Lai kopā būšana būtu daudzveidīgāka un saturīgāka, DC “Kopā būt” trešdienās organizē ‘’Ģimenes dienas’’, kurās piedalīties mākslas un mākslinieciskās pašdarbības nodarbībās tiek aicinātas gan vecmāmiņas ar mazbērniem, gan vecāki ar bērniem.

Jūlijā nodarbības vadīja mākslas skolotāja Ina Gelecka. Vairāku nodarbību garumā vecmāmiņas kopā ar mazbērniem gatavoja personalizētas nozīmītes, veidoja dāvanu aploksnes, zīmēja apsveikuma kartiņas un radoši pavadīja laiku, kopā darbojoties

Augusta pirmajā trešdienā ‘’Ģimenes dienas’’ nodarbību vadīja Jēkabpils ukraiņu kultūrizglītojošās biedrības “Javir” vadītāja Valentīna Zarņicka un pārstāve Viktorija. Šajā nodarbībā biedrības pārstāves nodarbību apmeklētājiem mācīja, kā no kreppapīra izveidot krāšņus magoņu ziedus. Radoši un lietderīgi pavadīt laiku bija ieradušies gan seniori kopā ar mazbērniem, gan māmiņas ar mazuļiem, tajā skaitā arī māmiņu biedrības ‘’Atspulgs’’ ģimenes,  un arī tēti ar bērniem. Nodarbības dalībnieki aizrautīgi iesaistījās magoņu veidošanā, kā arī cits citam palīdzēja un uzmundrināja, tā veidojot ne tikai magones, bet arī sociālos kontaktus, un iegūstot jaunus draugus.

Nodarbības noslēgumā bērni pulcējās uz kopbildi un solīja atgriezties pēc nedēļas, kad kopā ar skolotāju Inu Gelecku darinās dekorus no māla un koka.

Uz nākamajām “Ģimenes dienas” nodarbībām, kuras notiks augusta un septembra trešdienās, aicinām pievienoties arī citas Jēkabpils vecmāmiņas ar mazbērniem.

Dienas centra “Kopā būt” vadītāja
Ritma Komarova

Publicēšanai sagatavoja:
Santa Kūlīte
Jēkabpils NVO resursu centrs

"Ģimenes dienas"