Kad Adventes vainagā dedzam jau 3. sveci, gribas īpaši padomāt par to, kā uzpost māju svētkiem.

Vidusdaugavas NVO Centrs 14.Decembris, 2021, 19:59 DC Kopā būt
Kad Adventes vainagā dedzam jau 3. sveci, gribas īpaši padomāt par to, kā uzpost māju svētkiem.

Un kā ar Tevi, vai esi jau sācis dekorēt savu mājokli vai darba vietu? Padalies komentāros, kā izskatās Tavas dekorācijas?

Ja vēl neesi ķēries klāt, pēdējais laiks par to padomāt, piemēram puzurojot.

Puzuri ir viens no senākajiem latviešu svētku dekorēšanas veidiem. Materiālus vāc vasarā, puzurus sāk veidot ap Mārtiņiem, Ziemassvētkiem. Dažādos latviskajos pasākumos puzuriem ir sava, īpaša vieta.

Arī DC "Kopā būt" apmeklētāji mācījās kopā ar puzurošanas meistari Vizmu Lejiņu.

IK Vizmas skoliņas privātpraksē mācījusi puzurot savus privātos skolēnus un citus interesentus, organizēju izstādes un vakarēšanas latviskajos svētkos. Vizmai ir arī matemātikas, fizikas maģistrs un pedagoga privātprakses 4 sertifikāti: interesantajā matemātikā, puzurošnā, mezglošanā un suvenīru gatavošanā.

Ir īstais laiks puzurot pelēkajos vakaros un tos izmantot dekorējot telpas, Jaungada eglītes un citus pasākumus, lai uzburt svētku sajūtu sev apkārt. Puzurs ir laba un oriģināla dāvana svētkos.

Ieskaties, kā DC "Kopā būt" apmeklētājiem veicās. Varbūt arī Tev rodas idejas, kā ar puzuriem ienest svētkus telpās, kā tas izdevies meistarklases dalībniekiem. Vizma var vadīt radošās darbnīcas puzurošanā un citās radošās nodarbēs