Lielais koncerts sociālās aprūpes centrā ‘’Pļaviņas’’.

Vidusdaugavas NVO Centrs 20.Jūnijs, 2023, 21:40 DC Kopā būt
Lielais koncerts sociālās aprūpes centrā ‘’Pļaviņas’’.

Būt kopā, baudīt dzīvi pašiem, sagādāt prieku vienam otram, dalīties savās sajūtās ar vārdu, mūziku, deju un dziesmu, tā ir liela laime mums visiem, deju kopas "Kopā būt" dalībniekiem !

Tas ir mūsu dzīves enerģijas avots !

Ar šādu jauku noskaņu, ar lielu svētku koncertu 13. jūnijā, Līgo svētku priekšvakarā  viesojāmies sociālās aprūpes centrā ‘’Pļaviņas’’.

Bija daudz deju !!! Bija gan dedzīgās un enerģiskās "Dieviņš klusē", "Hore hadora", gan liriskās un maigās "Daugaviņa", "Zemīte", jautrās un amizantās "Jautrie pavāri", "Vecmāmiņa un runcis".

Katru deju pavadīja skatītāju aplausi, un tas mūs, dejotājus, ļoti iedvesmoja ! Šai dienā bijā 14 dalībnieki.

Patīkami, ka mūsu kolektīvā ir daudz talantīgu dalībnieku, kuri ne tikai dejo, bet arī skaisti dzied, skaita dzejoļus, vada dažādas aktivitātes kopā ar skatītājiem.

Koncertā tautasdziesmas izdziedāja Dzidra, Alda, Ligita, Indra. Irēnas lasītie dzejoļi sasildīja ik katra sirdi, bet Ilzes muzikālā fizkultūra iekustināja stīvos pirkstiņus, kājiņas un rociņas !

Līgo dziesmas, saldie našķi, ziedu vainagi, kas tiek dāvināti centra senioriem, atgādināja visiem par gaišajiem svētkiem un pievienoja koncertam labu noskaņojumu.

Bija patīkami redzēt, kā mūsu skatītāju acīs atspīd prieka dzirksteles.

Viņu aplausi, smaidi un vārdi: "Gaidam jūs atkal!" - lielākā balva mums pēc koncerta dalībniekiem. Dāvinātais klinģeris mums - salds turpinājums priecīgajam noskaņojumam kafijas pauzē.

Kolektīvs izsaka lielu pateicību tās vadītājai Veltai Antonovičai par koncerta organizēšanu un sagatavošanu ! Paldies dienas centra ‘’Kopā būt’’ vadītājai Ligitai Upītei par atsaucību ! Paldies biedrībai ‘’Vidusdaugavas NVO centrs’’ par lielo atbalstu mūsu deju kolektīva jauno svārku tapšanā ! Sirsnīgs PALDIES sociālās aprūpes centra ‘’ Pļaviņas’’ vadītājai Ņinai Maskovai par siltiem vārdiem un sirsnīgo uzņemšanu.

Savās sajūtās dalījās Lilija Golosova - dziedātāja, dejotāja no deju kolektīva NVO „Kopā būt”.

Lielais koncerts sociālās aprūpes centrā ‘’Pļaviņas’’.