Aicina pieteikties e-apmācību kursam “Sociālās uzņēmējdarbības skola”

Madara Borisova 11.Septembris, 2023, 13:50 Jaunumi
Aicina pieteikties e-apmācību kursam “Sociālās uzņēmējdarbības skola”

Labklājības ministrija aicina sociālās uzņēmējarbības interesentus, ideju autorus un jau esošus sociālos uzņēmējus pieteikties bezmaksas e-apmācību kursam “Sociālās uzņēmējdarbības skola”, kur tiks sniegtas daudzpusīgas zināšanas veiksmīgai sociālās uzņēmējdarbības uzsākšanai un veikšanai. Dalība apmācībās ir bezmaksas, un tās norisināsies tiešsaistē septembrī un oktobrī.

Deviņu tiešsaistes lekciju ciklā dažādu jomu eksperti īsi un kodolīgi sniegs noderīgas un praktiski pielietojamas zināšanas par tādām sociālajā uzņēmējdarbībā aktuālām tēmām kā:

  1. sociālās uzņēmējdarbības pamati
  2. biznesa plāna veidošana un esošu plānu pārskatīšana
  3. sociālās ietekmes radīšana un apzināšana
  4. finanšu pārvaldība
  5. uzņēmuma zīmols un pārdošana
  6. ārējā un vizuālā komunikācija
  7. digitālais mārketings
  8. biznesa krīzes pārvarēšana
  9. radošums

Īpaši vērtīgi būs tas, lekciju saturu papildinās sociālo uzņēmēju pieredzes stāsti par konkrēto uzņēmējdarbības aspektu. Apmācību dalībniekiem būs iespēja arī uzdot sev interesējošos jautājumus.

Detalizēta programma skatāma ŠEIT.

E-apmācību kurss norisināsies tiešsaistes platformā Zoom trīs nedēļu garumā – no 18. septembra līdz 6. oktobrim. Lekcijas notiks pirmdienās, trešdienās un piektdienās, no plkst.12.00 līdz 13.00.

Dalībniekiem ir iespēja piedalīties vienā, vairākās vai visās lekcijās – pēc izvēles un iespējām. Tiem, kuri būs apmeklējuši vismaz 5 lekcijas, apmācību noslēgumā būs iespēja saņemt apliecinājumu.

Lai piedalītos apmācībās, vismaz vienu nedēļu pirms noteiktās nodarbības jāaizpilda elektroniska pieteikuma anketa: https://ej.uz/SU_skola Dienu pirms noteiktās lekcijas uz anketā norādīto e-pastu tiks nosūtīta Zoom pieslēgšanās saite.

Papildu informācija: Līga Ivanova, liga@sua.lv

E-apmācību kursu veiksmīgai sociālās uzņēmējdarbības uzsākšanai un veikšanai “Sociālās uzņēmējdarbības skola” organizē Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija, un tas ir daļa no Labklājības ministrijas sociālās uzņēmējdarbības aktivitāšu cikla “Attīstām sociālo uzņēmējdarbību kopā!”, ko finansē Eiropas Sociālais fonds.