Aicina ziedot Latvijas bērnu rehabilitācijai reģionos

Vidusdaugavas NVO Centrs 1.Februāris, 2021, 16:34 Jaunumi
Aicina ziedot Latvijas bērnu rehabilitācijai reģionos

Fonds “Ziedot.lv” ir labdarības organizācija, kas nodarbojas ar ziedojumu vākšanu labdarības mērķiem. Šobrīd ir izveidota programma “POGA uz riteņiem”, kas būs centra POGA virtuālās filiāles visā Latvijā.

Katrs bērniņš ir pelnījis labāko rehabilitāciju, arī tad, ja dzīvo 300 km attālumā no Rīgas! "POGA uz riteņiem" programmas ietvaros speciāli apmācīti fizioterapeiti dosies uz mājām pie tiem bērniem, kuri veselības vai sociālo apstākļu dēļ nevar atbraukt uz rehabilitācijas centru POGA RĪgā. Bērniem ar kustību traucējumiem tiks nodrošināta rehabilitācija mājās.

“POGA uz riteņiem” pie mazā pacienta dosies 2-3 reizes nedēļā, atkarībā no katra bērniņa veselības stāvokļa un speciālistu rekomendācijas. Vienas vizītes izmaksas ir 30 eiro. "POGU uz riteņiem” pie sevis gaida jau vismaz 60 bērni visā Latvijā. Vienam bērnam “POGA uz riteņiem” pakalpojumu nodrošināšanai mēnesī nepieciešami 400 eiro.

Palīdzēsim fizioterapeitiem nokļūt pie bērniem visā Latvijā!

*atbalstīt uz ziedot "POGA uz riteņiem" programmu iespējams, iegādājoties Fazer "Poga Dzīvā" maizi visos Maxima veikalos. Informācija par programmu:

https://saite.lv/uxO7w vai skenē  QR kodu