Aicinājums mazākumtautību NVO

Vidusdaugavas NVO Centrs 8.Jūnijs, 2020, 19:00 Jaunumi

Lai sniegtu atbalstu mazākumtautību nevalstiskajām organizācijām (turpmāk – NVO) visos Latvijas reģionos un veicinātu efektīvāku mazākumtautību līdzdalību pilsoniskās sabiedrības attīstībā, Kultūras ministrija vēlas veikt aptauju, par to, kādi atbalsta pasākumi ir aktuāli 2020.gadā, lai veicinātu mazākumtautību līdzdalību.

Aicinām mazākumtautību NVO pārstāvjus sniegt savus viedokļus un priekšlikumus par piedāvātā atbalsta mērķi, atbalsta pasākumiem un sasniedzamajiem rezultātiem, kā arī par nevalstiskās organizācijas situāciju COVID-19 vīrusa izplatības dēļ, aizpildot aptauju. Jūsu viedoklis ir ļoti svarīgs, lai izveidotu pārdomātu, atbilstošu un konkrētu atbalsta pasākumu saturu, kas palīdzētu mazākumtautību nevalstiskajām organizācijām aktīvāk un efektīvāk piedalīties pilsoniskās sabiedrības veidošanas un attīstības procesā.

Aptauja ir pieejama, nospiežot šo saiti  https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=HVV_8Oy6IEiRrRQrwoaQapTvJzvjo4pBmwbB5yBFgltUOVlZTTIwWVozT0JYMVVDTUxVMzlUNzhIQS4u

Aptauja word formā pieejama ŠEIT - (aizpildītu lūdzam sūtīt uz [Deniss.Kretalovs@km.gov.lv]Deniss.Kretalovs@km.gov.lv).