Apmācību seminārs tiek pārcelts uz 10.jūniju

Vidusdaugavas NVO Centrs 26.Maijs, 2021, 16:45 Jaunumi
Apmācību seminārs tiek pārcelts uz 10.jūniju

Biedrība "Vidusdaugavas NVO centrs" pārceļ plānoto semināru NVO līderiem “Mūsu organizācijā viss OK, tomēr....” ..." jeb "Organizācija kā sistēma" par nevalstisko organizāciju vadības un pārvaldības jautājumiem

UZ 10.JŪNIJU, PLKST.13.00! Pieteikšanās saite līdzšinējā: https://saite.lv/Wd6zE 

Visiem, kas jau ir pieteikušies, tas otrreiz NAV jādara – semināra saite tiks nosūtīta dienu iepriekš uz Jūsu norādīto e-pastu. Ja mainījušies Jūsu apstākļi, lūdzu, sazinieties ar projekta vadītāju 29449622!

Atgādinām, ka seminārs tika plānots 27.maijā.
Semināru vadīs izcils pasniedzējs Māris Millers – konsultants ar 20 gadu praktisku darba pieredzi uzņēmumu pārvaldības procesu un pārmaiņu vadības jautājumos, pasniedzējs RTU Latvijas-Norvēģijas Maģistru studiju programmā „Inovācijas un uzņēmējdarbība” un biznesa treneris SIA "Komercizglītības centrs" vadītāju profesionālās pilnveides mācību programmā „Biznesa klase”.

Lai pieteiktos, spied uz saiti šeit (vai iekopē to jaunā logā): https://saite.lv/Wd6zE 

Informējam, ka apmācību dalībnieku skaits ir limitēts. Daļai no šiem dalībniekiem tālāk tiks piedāvāta iespēja, sadarbojoties ar pasniedzēju, veikt biedrības darba stratēģisku plānošanu, vadoties no apsvērumiem – kas mūsu organizācijā jau darbojas labi, kas ir jāuzlabo, lai veiktos vēl labāk u.tml.
 

Pasākums notiek projekta "Vidusdaugavas NVO centra darbības stiprināšana" ietvaros. Projektu finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu "Aktīvo iedzīvotāju fonds"

Agita Pleiko
Projekta vadīāja