Biedrība “KPK Tilts” uzsāk jauna projekta realizēšanu

Vidusdaugavas NVO Centrs 1.Jūnijs, 2020, 20:40 Jaunumi
Biedrība “KPK Tilts” uzsāk jauna projekta realizēšanu

Nodibinājums “Fonds “Ziedot.lv”” ir noslēdzis līgumu ar biedrību “KPK Tilts” par A/S “Latvijas valsts meži” Sociālās palīdzības programmas ietvaros atbalstīta projekta realizēšanu.

Jūnijā biedrība uzsāks projekta ieviešanu. Tā ietvaros līdz oktobra beigām paredzēts izstrādāt un pilotprojekta veidā ieviest sēddeju nodarbības mazās grupās (līdz 5 dalībniekiem) cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, tādā veidā attīstot ilgtermiņa risinājumus biedrības darbībā.

Projekta pieteikuma pamatā bija apsvērums mērķa grupai sniegt atbalstu fiziskās formas uzturēšanā un pozitīvu emociju radīšanā. Šis būs reģionā inovatīvs sociālais pakalpojums. Sēddeju nodarbības projekta ietvaros notiks divām grupām, bet pēc projekta biedrība pašlaik plāno pakalpojumu ieviest kā regulāru. Papildus projektā tiks uzlabota piekļuve biedrības telpām un to piemērotība mērķa grupai.

Kopējā projekta summa ir 6320 eur. Projekts tiek finansēts A/S “Latvijas valsts meži” Sociālās palīdzības programmas ietvaros, ko administrē Fonds Ziedot.lv”.

A.Pleiko
Projekta vadītāja