Biedrība "Vides iniciatīvu centrs" aicina uz atvērto durvju dienām

Madara Borisova 11.Septembris, 2023, 09:18 Jaunumi
Biedrība

Septembra izskaņā biedrība “Vides iniciatīvu centrs” dienas garumā būs atvērta interesentiem, lai iepazīstināt ar biedrību un plānotajām aktivitātēm un iedzīvotāju iesaistes iespējām  projektā “Zaļie dzīves tetovējumi”, “Aktīvo iedzīvotāju fonds” administrēts starptautisks projekts.

Ciemiņiem būs iespēja atstāt savus ieteikumus biedrības realizētajām aktivitātēm un savas vides joma aktualitātes “Vides NVO ideju burkā”.  Visi apmeklētāji piedalīsies izlozē, saņemot dāvanā kādu rudens veltes pārsteigumu.

Turpinot šogad uzsākto sadarbību, šajā dienā viesos uzņemsim arī Jēkabpils Agrobiznesa koledžas “Komunikācijas dizains” studiju programmas audzēkņus.

Ja vēlies iesaistīties vides kampaņas realizācijā vai kļūt par biedrības biedru vai brīvprātīgo, vai vienkārši iepazīties ar biedrību “Vides iniciatīvu centrs”, nāc ciemos 2023.gada 25.Septembrī plkst. 10.00 – 18.00. Atrodamies Brīvības ielā 2D, Jēkabpilī.

 

Projektu “Zaļie dzīves tetovējumi” līguma Nr. AIF/2022/KAPAC2/082 finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu "Aktīvo iedzīvotāju fonds"