Biedrību un nodibinājumu darbības atbalsts

Vidusdaugavas NVO Centrs 1.Februāris, 2021, 15:26 Jaunumi
Biedrību un nodibinājumu darbības atbalsts

Latvijas Pilsoniskā alianse (LPA), kuras biedrs ir arī “Vidusdaugavas NVO centrs”, ir iesniegusi Finanšu ministra vadītai darba grupai priekšlikumu par papildus atbalsta mehānismiem COVID19 krīzes radīto negatīvo seku mazināšanai biedrībām un nodibinājumiem “Līdzfinansējuma programma, bezprocentu aizdevumi un garantijas banku aizdevumiem”.

Lai pārrunātu iespējamo praktisko instrumentu ieviešanu, LPA tikās ar Kultūras ministriju un Sabiedrības integrācijas fondu (SIF), kā iespējamo Līdzfinansējuma programmas administratoru, un tika saņemts apstiprinājums, ka gadījumā, ja tiks atbalstīta programmas ieviešana, SIF varēs uzņemties administrēšanu.

Bet 19.janvārī notika produktīva tikšanās ar ALTUM vadību, kas apstiprināja ieinteresētību atbalstīt arī biedrības un nodibinājumus, un norādīja, ka jau šobrīd tas ir iespējams esošo programmu ietvaros.

ALTUM un LPA, lai veicinātu to, ka biedrības un nodibinājumus, kam ir nepieciešami aizdevumi, būtu informētas, kā to var saņemt, š.g. 4.februārī plkst. 15.00 organizē semināru “Altum aizdevumi biedrībām un nodibinājumiem darbības atjaunošanai un attīstībai – kādas ir iespējas un kritēriji”.

Ar prezentāciju var iepazīties šeit https://saite.lv/8cVko vai skenē QR kodu