Deju studijas"EXCELLENCE" veiksmīgi startējusi Starptautiskajā sporta deju festivālā" BALTIC SEA CUP 2023"

Administrators 1 29.Decembris, 2023, 10:43 Jaunumi
Deju studijas

Septiņpadsmitajā decembrī deju studijas "EXCELLENCE" audzēkņi no Jēkabpils veiksmīgi startējuši populārajā Starptautiskajā sporta deju festivālā "BALTIC SEA CUP 2023" Ķīpsalā.

Solo programmās ( 2015. g. un jaunāki) izcīnītas godalgotās pirmās vietas un kausi, lepojamies ar Romiju Annu Rimicāni, Viktoriju Grigaroviču un Dārtu Cankali.

Otrajās vietās ierindojās: Bella Dārta Bičole, Klēra Pavļukeviča, Evelīna Zemļinska un Samanta Staģīte.

Savukārt pāru izpildījumā godalgotās vietas plūca  Kirills Zubovs un Elīna Žuravčika iegūstot pirmo un otro vietu.

Piketajā novembrī Rīgā, norisinājās "Novadu Kauss", kurā pāru izpildījumā Francis Romanovskis un Samanta Kalniņa izcīnīja godalgoto pirmo vietu. Bet 25. novembrī Rīgā, deju konkursā "Baltijas Zvaigznītes" Keita Cīrule uz Jēkabpili atveda pirmo vietu. Priecājamies un lepojamies kopā par saviem dejotājiem!       

 

Deju studijas "Excellence" vadītāja Ina Vāvere