Dienas centram “Kopā būt” bijusī jēkabpiliete ziedo materiālus radošajām nodarbībām

Vidusdaugavas NVO Centrs 7.Septembris, 2021, 17:07 Jaunumi
Dienas centram “Kopā būt” bijusī jēkabpiliete ziedo materiālus radošajām nodarbībām

Ar biedrības “Vidusdaugavas NVO centrs” sazinājās bijusī jēkabpiliete Elita Mārtinsone, izsakot vēlmi ziedot kvalitatīvus tamborēšanas diegus un tamborēšanas paraugu žurnālus radošajām nodarbībām.

Tā kā biedrības struktūrvienībā SR Dienas centrs “Kopā būt” darbojas dažādu interešu pulciņi, šobrīd pārsvarā senioriem, nodarbību materiāli noder vienmēr.

Ar Elitu tiekamies jaunajās Dienas centra mājās Brīvības ielā 258A, kur centrs pašlaik turpina iekārtošanos. Izvēršas saruna – tās laikā noskaidrojam, ka Elita šobrīd strādā Vācijā, bet vismaz divreiz gadā cenšas atbraukt arī uz Latviju, lai apciemotu savu ģimeni. Dzīvojot Jēkabpilī, bijusi reģionālās slimnīcas infekciju nodaļas medmāsa. Pašlaik ciemojoties Jēkabpilī, izlēmusi, ka gatava ziedot daļu sava hobija – tamborēšanas – materiālus. Internetā atradusi biedrības kontaktus un piezvanījusi.

Prieks par atbalstu un iniciatīvu ir abpusējs. Dienas centra vadītāja L.Upīte viešņai izrāda līdz šim dažādos interešu pulciņos darināto. Īpaši liels prieks Elitai ir par ziedu pļavu Latvijas kontūrās, kuras 100 ziedus darinājušas interešu pulciņa dalībnieces.

Ziedojums noderēs turpmākajās radošajās nodarbībās Dienas centrā “Kopā būt”. Paldies Elitai Mārtinsonei par iniciatīvu! Ceram tikties tējas pēcpusdienā, kad viņa nākamreiz būs Latvijā – lai pastāstītu par senioru dzīvi Vācijas pansionātos, kur viņa strādājusi kopš došanās prom no Latvijas.

A.Pleiko
Vidusdaugavas NVO centrs