Eurodesk reģionālais koordinators viesojas Zasas vidusskolā

Madara Borisova 30.Maijs, 2023, 20:28 Jaunumi
Eurodesk reģionālais koordinators viesojas Zasas vidusskolā
Pagājušajā nedēļā Vidusdaugavas NVO centrs atgriezās no Zasas vidusskolas, kur stāstījām par jauniešu iespējām Jēkabpils novadā, Zemgalē, Latvijā un Eiropā. 
Tikšanās pirmajā daļā bija informatīva prezentācija un viktorīna ar balvām. Prieks,ka jaunieši ir tiešām zinoši par dažādām aktuālām tēmām Latvijā un Eiropā. Lai noskaidrotu uzvarētājus,nācās rīkot vairākas viktorīnas kārtas!
Otrajā daļā spēlējām spēlēs, jaunieši komandās no attēlu kartītēm veidoja stāstu "Mana veiksmīgākā pieredze Eiropā". Stāsti bija ļoti asprātīgi. Meiteņu komanda sacerēja pat dzejoli,par ko saņēma papildus balvas.
Visbeidzot,kad sapņi izsapņoti,veidojām digitālo biļeti, kura aizvestu tuvāk savu sapņu realizēšanai. Kabatas printera uzlīmju printēšana izpelnījās īpašu piekrišanu jauniešu vidū!

Mēs labprāt uzņemsim ciemos ne tikai Zasas puses,bet no visas Jēkabpils novada jauniešus. Informēsim par jauniešu iespējām, dosimies ciemos uz tavu skolu vai ar prieku būsim tava atbalstošā organizācija ceļā uz fantastisku pieredzi Eiropā.
 

Eurodesk reģionālais koordinators viesojas Zasas vidusskolā