Īpaši ģimenēm un bērniem šovasar - projekts „Sēlijas stārķu ceļš”

Vidusdaugavas NVO Centrs 1.Jūlijs, 2021, 23:04 Jaunumi
Īpaši ģimenēm un bērniem šovasar -  projekts „Sēlijas stārķu ceļš”

Papildus daudziem citiem projektiem, pasākumiem un radošajām nodarbībām, šovasar Kaldabruņas skolā atkal gaidīsim bērnus un ģimenes. Viņiem projekta „Sēlijas stārķu ceļš” ietvaros norisināsies veseli četri pasākumi:

Piektdien, 9.jūlijā no pl. 11 00 Kaldabruņas skolā  „Dabas diena”

Klausīsimies putnus un iepazīsim augus kopā ar Leldi Uzkuri;

Iekļausim augus stiklā, krāsā un kokā kopā ar Ingrīdu Degtjarovu un Ievu Jātnieci.;

Īpašā dāvana mammām – skaistuma stunda kopā ar veselības konsultanti Sarmīti Buholci.

Pēc darbošanās – kopīgs pikniks.

Svētdien, 25. Jūlijā – lielais ģimeņu izbraukums „Sēlijas stārķu ceļš”! Dosimies aizraujošā maršrutā, atklājot gan stārķu ligzdas, gan citas interesantas vietas Jāņa Dzimtā vadībā. Pa ceļam  - fotosesijas, noslēgumā – pikniks!

Piektdien, 6. Augustā no pl. 11 00 Kaldabruņas skolā „Mākslas diena”. Visdažādākie mākslas veidi lielajiem un mazajiem-  dekorāciju zīmēšana, darbošanās ar koku, stiklu un krāsām. Un arī šis pasākums nevar norisināties bez kopīga cienasta.

Piektdien, 27. Augustā no pl. 11 00 Kaldabruņas skolā – Lielais projekta noslēguma pasākums „Stārķīša svētki”.  Šo datumu gan aicinām atzīmēt visos ģimeņu kalendāros – vizināšanās ar zirdziņiem, pelde dīķī ar īpašajām „rupuču” laivām, Ligitas Elksnītes zāļu pirts lieliem un maziem, mūzikas darbnīca ar Laumu Kazāku. Viss nepieciešamais vasaras sajūtas saglabāšanai un siltam priekam!

 

Aktivitātes dalībniekiem ir bezmaksas, visi laipni gaidīti!

Ievērosim visus valstī noteiktos epidemioloģiskās situācijas ierobežojumus.


Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.