Jēkabpils jaunieši aicināti izspēlēt “Pandēmijas cirku”

Vidusdaugavas NVO Centrs 10.Decembris, 2021, 19:45 Jaunumi
Jēkabpils jaunieši aicināti izspēlēt “Pandēmijas cirku”

Reaģējot uz aktuālajiem notikumiem pasaulē un vēršot uzmanību uz cilvēka emocionālo un fizisko veselību, Jēkabpils un citi Zemgales jaunieši aicināti izspēlēt aizraujošu un izglītojošu komandas spēli “Pandēmijas cirks”. Kā pirmie spēlētāju lomās jau 14.decembrī iejutās Jēkabpils Agrobiznesa koledžas audzēkņi. Līdz gada beigām spēle tiks izspēlēta arī citviet Latvijā.

“Pandēmijas cirks” ir aizraujoša spēle, ko jauniešiem kā izglītojošu un izklaidējošu informatīvo materiālu par Covid–19 pandēmiju radījis Zemgales NVO Centrs sadarbībā ar Kultūras un mākslas centru “Nātre”. Spēles pamatā ir jautājumi par vakcīnām un Covid-19  pandēmiju. Spēles laikā jaunieši ļaujas dažādām ārkārtas situācijām, tiek atpazītas sabiedrībā zināmas personas, tiek veikti dažādi izaicinājumi, kā arī rastas atbildes uz āķīgiem epidemioloģiskajiem jautājumiem.

Vairāk par “Pandēmijas cirku” un citām projekta aktualitātēm uzzini, sekojot līdzi sociālajos tīklos - facebook @ZemgalesNVO un mājas lapā www.zemgalei.lv.

Spēli “Pandēmijas cirks” Zemgales jauniešiem organizē Zemgales NVO Centrs sadarbībā ar Kultūras un mākslas centru “Nātre” un Jēkabpils NVO centru. Projekts “Veselības dialogs Zemgalē” tapis ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Projekta partneri ir biedrība “Vidusdaugavas NVO centrs” un biedrība “Sēlijas laivas”.

Zemgales NVO Centrs
www.zemgalei.lv
Tālr. +371 29802373
E-pasts: uldis@zemgalei.lv