Piedalās apmācībās par komunikācijas etiķeti

Vidusdaugavas NVO Centrs 15.Jūnijs, 2020, 21:59 Jaunumi

9.jūnijā aizvadītas veiksmīgas apmācības,uz kurām  nevalstisko organizāciju pārstāvjus  ( NVO ) aicināja Latvijas Pilsoniskā alianse.Šoreiz tās bija par tēmu ,,Komunikācijas etiķete e-vides dialogam". Lektore bija biedrības,,Meditācijas telpa " pārstāve Lolita Terēze Nicmane. Viņa ir praktizējoša mediatore,
juriste ar zināšanām brīvprātīgā darba organizēšanā un projektu vadībā.

Apmācības notika tiešsaites platformā  Zoom. Starp 10 to dalībniekiem  piedalījās arī NVO sporta biedrība,,Pļaviņu pļāvēji ", kura ir Vidusdaugavas NVO resursu centra biedrorganizācija. 

Apmācību laikā uzzinājām par klausīšanās un runāšanas komunikatīvajām prasmēm.Lektore runāja par dialoga "cilvēks-cilvēks" priekšrocībām un trūkumiem, par cieņpilnās saziņas aktualitāti. Par dialoga  "cilvēks- e-vide- cilvēks" saglabāšanas nepieciešamību. Par e-komunikācijas etiķeti telefonsarunā, 
e-pastā, SMS,  Skype, Zoom.  Detalizētāk  tika aplūkota saziņa pa tālruni un  e-pastu. Ar spilgtiem piemēriem, kas lika pasmaidīt- par zvaniem pēc plkst. 20.00., sarunu  pa telefonu ēšanas laikā, sarunu sabiedriskā vietā- transportā, izstādē utml.

Bija noderīgi atkārtot piemirstās lietas, kā arī vairāk uzzināt par labo toni dažādās attālinātās saziņas jomās, kuras izmantojam ikdienā attālinātā darba veikšanā. Kas parādās jauns, ir jāpieņem. Un, jo ātrāk, jo labāk. Nodarbības beigās uzdevām lektorei sev interesējošos jautājumus un saņēmām  minētās lekcijas prezentāciju.

Apmācības bija iespējamas arī tāpēc, ka Vidusdaugavas NVO resursu centrs ir Latvijas Pilsoniskās alianses dalīborganizācija. 

Biruta Irēna  Osīte,
                  biedrība,,Pļaviņu pļāvēji "