Seniori satiekas Aknīstē

Vidusdaugavas NVO Centrs 12.Novembris, 2022, 21:22 JaunumiDC Kopā būt
Seniori satiekas Aknīstē

“Nāk rudens apgleznot Latviju, bet nepūlies necenties tā, mums ir visskaistākā mūsu Jēkabpils!” ar tādu noskaņu Jēkabpils DC “Kopā būt” senioru grupa devās uz tikšanos ar Aknīstes novada senioru folkloras kopas “Čukurs” dalībniekiem Aknīstē. Īsteni rudenīgā daba ne tikai priecēja, bet arī veldzēja ar saudzīgi smeldzīgajām lietus lāsēm.

Aknīstē mūs viesmīlīgi sagaidīja un uzņēma ar kopas darbošanos, kura rit nu jau sešus gadus. Koncerti, uzstāšanās, tikšanās, pat ar ciemiņiem no Vācijas. Lepojas ar to, ka kopā dzied arī trīs vīriešu dzimtas pārstāvji un vienam no viņiem ir 96 gadi.

Pasākuma organizētāja, Dienas centra “Kopā būt” vadītāja Ligita Upīte īsi, bet sirsnīgi iepazīstināja ar katru Dienas centra seniori. Pastāstīja par senioru sabiedriskajām aktivitātēm, biedrību “Vidusdaugavas NVO centrs” un tās projektiem, par darbošanās iespējām Dienas centrā.

Aicināja iesaistīties arī aknīstiešus Dienas centra radošajās darbnīcās. Ligita Upīte pastāstīja arī par “Vidusdaugavas NVO centra” un DC “Kopā būt” šī brīža projektu – izveidot novada senioru domi, lai koordinētu novada senioru darbošanos.

Pēc patīkamām sarunām un debatēm sekoja kopīgas atvadu dziesmas un tad jau seniori devās mājup. Senioru vērtējumā bija jauki, izzinoši un interesanti pavadīta diena!

 

Dzintra Šuksta
DC “Kopā būt” aktīvā seniore

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.