Uzsākta dalībnieku reģistrācija dalībai programmā “ASNS”

Vidusdaugavas NVO Centrs 2.Novembris, 2022, 20:58 Jaunumi
Uzsākta dalībnieku reģistrācija dalībai programmā “ASNS”

Nevaldības organizāciju (NVO) izaugsmei Latvijas Pilsoniskā alianse uzsāk dalībnieku reģistrāciju dalībai programmā “ASNS” pilsoniskās sabiedrības izaugsmei, aicinot uzņēmumus un organizācijas, kas vēlas veikt pozitīvas pārmaiņas sabiedrībai un veicināt savu sociālo atbildību, dalīties ar saviem resursiem (zināšanām, ekspertīzi, lietām, utt.). Tāpat pieteikties aicinātas NVO, kam ikdienas darbā pietrūkst resursu aktivitāšu īstenošanai.

Šobrīd notiek darbs pie platformas “ASNS” digitālā risinājuma, kurā būs iespējams satikties nevaldības organizācijām, kas ikdienā sniedz ieguldījumu sabiedrības un valsts (pasaules) labā, un profesionāļiem, iestādēm un organizācijām, kas vēlas kopā soli pa solim strādāt sistemātiskām pārmaiņām, labdarības akcijām u.c., izvēloties sev piemērotāko organizācijas profilu un aktivitātes, kā arī iespējamo palīdzības sniegšanas veidu un apjomu. Platformā būs iespējams izveidot savu profilu, publicēt sludinājumus vai aicinājumu palīdzēt, kā arī atrast savām vēlmēm un iespējām atbilstošu sadarbības partneri.

Plānots, ka platforma uzsāks darbību oktobra beigās, taču jau ikvienam interesentam – biedrībai vai nodibinājumam, uzņēmumam un organizācijai ir iespējams kļūt par pirmajiem programmas ASNS dalībniekiem. Digitālās platformas “ASNS” izstrādes posmā pievienoties programmai var, aizpildot programmas dalībnieka reģistrācijas anketu šeit: https://saite.lv/Tmq

Piekrišana dalībai programmā neuzliek pienākumu vai konkrētu apjomu, cik daudz ir jāsniedz atbalsts. Atbalsta sniegšana notiek uz brīvprātības principa.

Projekts tiek īstenots ar Zviedrijas Institūta finansējumu, Zviedrijas vēstniecības atbalstu un līdzfinansēts Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Informācija sagatavota pēc Latvijas Pilsoniskās alianses ziņu lapas “Nesēdi tumsā!”.