Vai vēlaties ietekmēt savu nākotni? Vidusdaugavas NVO centrs atbalsta deputātes L.Kļaviņas iniciatīvu jaunā Pašvaldību likuma vērtēšanā

Vidusdaugavas NVO Centrs 30.Septembris, 2020, 22:29 Jaunumi
Vai vēlaties ietekmēt savu nākotni?  Vidusdaugavas NVO centrs atbalsta deputātes L.Kļaviņas iniciatīvu jaunā Pašvaldību likuma vērtēšanā

No 24.septembra līdz 8.oktobrim Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) aicina iedzīvotājus piedalīties jaunā Pašvaldību likuma apspriešanā, sniedzot savus priekšlikumus. Ar likumprojektu ikviens interesents var iepazīties VARAM tīmekļvietnē www.varam.gov.lv.

Tāpēc būtu īstais laiks arī jēkabpiliešiem iesaistīties jaunā likuma tapšanā un savu priekšlikumu iesniegšanā, kas ļaus uzlabot pašvaldību darbu gan pie mums, Jēkabpilī un jaunveidojamajā Jēkabpils novadā, gan visā Latvijā. Esmu pārliecināta, ka tieši pašiem iedzīvotājiem un nevalstiskajām organizācijām ir vislabāk redzams, kā pietrūkst vai kas būtu labojams pašvaldību darbā, kas būtu uzlabojams, lai pašvaldība atbilstu savam nosaukumam – vietvara, tātad – mūsu, jēkabpiliešu, pašu vara.

Lai kopā spriestu par nepieciešamajiem uzlabojumiem pašvaldības darbā, par normatīvo regulējumu, kas ļautu vietvarām strādāt efektīvāk un efektīgāk, aicinu Jūs piedalīties diskusijā par priekšlikumiem jaunajā “Likumā par pašvaldībām”, kura tiks organizēta sadarbībā ar Vidusdaugavas NVO centru š.g.6.oktobrī, plkst.16.00, Jēkabpilī, Brīvības ielā 45, 3.stāvā.

Katra ideja un katrs priekšlikums ir svarīgs, it īpaši tādēļ, ka mums visiem taču ir svarīgi, kā funkcionē mūsu pilsētas un topošā novada pašvaldība.


Līga Kļaviņa, Jēkabpils pilsētas domes deputāte