Vidusdaugavas NVO centrs apkopo 2021.gadu

Vidusdaugavas NVO Centrs 27.Decembris, 2021, 19:40 Jaunumi
Vidusdaugavas NVO centrs apkopo 2021.gadu

Gadam aizejot, ikviens palūkojas pār plecu, atskatoties uz paveikto. Ko par 2021.gadu var teikt Jēkabpils un novada nevalstiskās organizācijas? Kāds tas ir bijis biedrību apvienībai “Vidusdaugavas NVO centrs”?

Apbrīnojami dažāds katram no mums un katrai no biedrībām, un tas joprojām visvairāk ir saistīts ar globālās pandēmijas ieviestajām pārmaiņām – lockdown, ārkārtas situāciju, ierobežojumiem – pie šīs jaunās realitātes un “jaunā normālā” vēl joprojām pierodam.

Tomēr 2021.gadā sākotnējais pandēmijas sastingums ir mazinājies, arī nevalstiskajā sektorā. Stingri izskanējis Sēlijas vārds, un lieli nopelni tajā ir arī nevalstiskajām organizācijām – biedrībai “Ūdenszīmes” un kopienu sadarbības tīklam “Sēlijas salas”, kā arī lielam vairumam aktīvo iedzīvotāju, kas dzīvo un strādā Latvijas laukos.

Biedrība “Vidusdaugavas NVO centrs” šogad bez jau ikgadēji realizētām pierastām aktivitātēm un projektiem, sadarbības ar pašvaldību un valsts sektoru, ieguvusi jaunu elpu, piesaistot tik ļoti vērtīgo sabiedrības kapitālu, kāds ir brīvprātīgais darbs! Gada nogalē ir gatava video sižetu sērija – tā atspoguļos ne tikai mūsu pieredzes stāstu, bet dos arī vērtīgus padomus – kā meklēt un uzņemt savās biedrībās brīvprātīgos. Ikvienam, kas brīvprātībā iesaistās, sakām milzīgu paldies un atgādinām, ka labajiem darbiem piemīt izteikts bumeranga efekts – tie atgriežas pie darītāja!

Kopā ar saviem atbalstītājiem un aktīviem iedzīvotājiem nosvinējām 15.dzimšanas dienu. Kā? Organizējām orientēšanās spēli "Svini kopā ar Vidusdaugavas NVO!". Tika uzstādīti gan noieto soļu rekordi un atsvaidzinātas zināšanas interneta lietošanā, gan bērni iepazīstināti ar pilsētu un Vidusdaugavas NVO vēsturi un pat pārvarēts pirmais lielais sniegputenis! Secināts, ka aktīviem un mērķtiecīgiem cilvēkiem nekas nav šķērslis ceļā uz mērķi! To arī turpmāk novēlam sev un citiem – iet uz mērķi, neapstāties pie pirmajām grūtībām un sasniegt iecerēto!

Lai svētīgs un laimīgs nākamais gads!

Vidusdaugavas NVO centrs