Interesenti pulcējas Zasā uz SVVA stratēģijas prezentāciju un tās apspriešanu

Madara Borisova 20.Jūnijs, 2023, 12:46 LEADER jaunumi
Interesenti pulcējas Zasā uz SVVA stratēģijas prezentāciju un tās apspriešanu

Vakar, 19.jūnijā, Zasā pulcējās nevalstiskā sektora pārstāvji, uzņēmēji, iedzīvotāji un ikviens, kam rūp Jēkabpils novads lauku nākotne, lai piedalītos Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas (SVVA Stratēģija) prezentācijā un tās apspriešanā.

Pēc prezentācijas risinājās diskusijas par to, kāda būs LEADER programmas ieviešana Jēkabpils novadā 2023. – 2027.gadā. Skats rītdienā – piesardzīgs, taču pozitīvisma pilns!

“Labākais no iespējamā!” ir SVVA stratēģijas moto - tas raksturo mūsu izpratni par LEADER sniegtajām iespējām, kuras atbilstoši jāspēj likt lietā Jēkabpils novada attīstībai 7 izvēlētajās rīcībās un ieplānotajos sadarbības projektos, kas plānoti galvenokārt ar ģeogrāfiski mums tuvākajām lauku partnerībām. Bet neaizmirstot iegūt starptautisku pieredzi!

Pēc prezentācijas un diskusijām, devāmies aplūkot Nyx & Iris brīnišķīgo īpašumu, satikt zirgus un izstaigāt Stukula muižiņu, kura pārvērsta īsti romantiskā lauku idillē. Vieta, kur atgriezties ne tikai kā foruma dalībniekam, bet arī atpūtniekam vai iedvesmas meklētājam, kā skaisti saimniekot laukos.

 

 

Pulcējas Zasā, lai piedalītos Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas prezentācijā un tās apspriešanā