NVO īpašie stāsti: sporta klubs Sēlijā "Selonia"

Madara Borisova 9.Jūlijs, 2024, 13:36 NVO īpašie stāsti
NVO īpašie stāsti: sporta klubs Sēlijā

Turpinām NVO īpašo stāstu sēriju ar sporta klubu "Selonia" , vietu kura apvieno aktīvus, sportiskus un izturīgus cilvēkus. "Selonia" dalībniekus nebiedē ne lietus, ne sals, ne saule vai vējš. Galvenais ir kustība, disciplīna un izturēiba, kas noder gan ikdienā, gan sacensībās!


Kas tas ir?
Sporta klubs "Selonia" ir riteņbraukšanas klubs, kas dibināts 2012. gadā ar mērķi apvienot un atbalstīt velosporta entuziastus. Klubs atrodas Viesītē, Jēkabpils novadā, un piedāvā dažādas aktivitātes gan amatieriem, gan profesionāļiem.

Ko dara?

  • Treniņi un sacensības: Klubs organizē regulāras velobraukšanas nodarbības un treniņus, lai veicinātu sportistu fizisko sagatavotību un sportiskos sasniegumus. Sacensības ir neatņemama kluba darbības sastāvdaļa, nodrošinot dalībniekiem iespēju piedalīties vietējās un reģionālās sacensībās, kā arī starptautiskos pasākumos.
  • Pasākumi: "Selonia" rīko dažādus velobraukšanas pasākumus, tostarp Pusstundas velobraukšanu un Viesītes Mazbānīša kausu, kas ir iecienīti gan vietējo, gan viesu sportistu vidū. Šie pasākumi veicina veselīgu dzīvesveidu un stiprina kopienas saiknes.
  • Atbalsts un finansējums: Klubs nodrošina finansiālu atbalstu un ziedojumu iespējas, lai veicinātu kluba attīstību un paplašinātu piedāvāto aktivitāšu klāstu. Tas ļauj sportistiem iegūt nepieciešamo aprīkojumu un segt izmaksas, kas saistītas ar treniņiem un sacensībām.

Mērķi un vērtības:
"Selonia" mērķis ir veicināt riteņbraukšanas popularitāti un attīstību reģionā, piedāvājot kvalitatīvus treniņus, sacensības un atbalsta programmas. Klubs cenšas iedvesmot un motivēt cilvēkus nodarboties ar velosportu, uzlabojot viņu fizisko un garīgo veselību. Vērtības, kas vadītas kluba darbību, ietver kopības sajūtu, sportisko garu un ilgtspējību.

Kontaktinformācija:

Adrese: Raiņa 2/4, Viesīte, Jēkabpils novads, LV-5237
E-pasts: info@selonia.lv
Tālrunis: +371 22336677
Plašāka informācija un jaunumi par kluba aktivitātēm ir pieejami Selonia mājaslapā www.selonia.lv vai facebook lapā. Tur varēs atrast aktuālas ziņas par gaidāmajiem pasākumiem, treniņu grafikiem un citiem kluba jaunumiem, kā arī iespēju sazināties ar kluba vadību un pievienoties dalībnieku kopienai.