Augusts vairs nav aiz kalniem un Zemgales NVO Forums arī!

Madara Borisova 17.Jūlijs, 2023, 10:56 Pasākumi
Augusts vairs nav aiz kalniem un Zemgales NVO Forums arī!

Aicinām visas Zemgales un citu reģionu nevalstiskās organizācijas, arī tos interesentus, kas tikai plāno dibināt vai iesaistīties kādas biedrības vai fonda darbībā, kā arī vienkārši pilsoniski aktīvos iedzīvotājus pulcēties gada lielākajā pasākumā 4. - 5. augustā Dobelē.

Šī gada foruma tēma - "sadarbība”. Sadarbība starp NVO, sadarbība starp paaudzēm, sadarbība publiskajā telpā. Foruma dalībniekiem būs iespēja satikties ar desmitiem organizāciju no visas Zemgales, mijiedarboties, kā arī diskutēt par aktuālajiem jautājumiem. Pasākuma programmā paredzēta:

  •  lepošanās ar reģionu pilsoniskās sabiedrības aktīvistiem;
  •  darbnīcas par publisko runu, darbu ar jaunatni NVO sektorā, kultūru kā pilsoniskās sabiedrības akseleratoru, kopienu veidošanu, starppaaudžu sadarbība u.c.;
  •  demokrātijas disko;
  • sarunas ar reģionālajiem medijiem;
  • diskusijas ar jauniešiem un senioriem un vēl daudz kas cits!

Būs iespēja arī atveldzēt spēkus un tikties ar iedvesmojošām personībām Latvijā! Pasākums ir bez maksas. Vietu skaits ir ierobežots. Pirmos 50, kas reģistrēsies, gaida pārsteigums, steidzies aizpildīt pieteikuma anketu šeit: https://ej.uz/NVO_forums_2023

Pasākuma rīkošanu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.