Uz Dobeli pēc zināšanām, emocijām, sadarbībām jeb kā mums gāja Zemgales NVO forumā

Madara Borisova 9.Augusts, 2023, 10:15 Pasākumi
Uz Dobeli pēc zināšanām, emocijām, sadarbībām jeb kā mums gāja Zemgales NVO forumā

Zemgales NVO centrs Dobelē koncertzālē “Zinta” 4. un 5. augustā organizēja Zemgales NVO sanākšanu - forumu, kurā varēja piedalīties ikviens, kurš jau ir iesaistījies kādā NVO, vai vēl tikai domā par savu
biedrību dibināšanu, kā arī pilsoniski aktīvie iedzīvotāji.
Pasākumu moderēja TV personība Ansis Bogustovs, un šī gada foruma tēma bija sadarbība. Arī Vidusdaugavas NVO centra un dienas centra “Kopā būt” pārstāvji kopā ar savām biedrorganizācijām apmeklēja forumu.
Pirmajā foruma dienā dalībniekiem bija iespēja dižoties ar savām biedrībām un piedalīties kādā no 8 darbnīcām: apgūt darbu ar jaunatni NVO sektorā, mācīties – kā nepazaudēt sevi un atrast laiku savu sapņu
realizēšanai, saprast – ko nozīmē iesaistīties starptautiskā pilsoniskā sabiedrībā, iepazīt kultūru kā pilsoniskās sabiedrības akseleratoru, veidot starppaaudžu sadarbību, apgūt publiskās runas pamatus, mācīties veidot kopienas un saprast – kā sabiedrība var ietekmēt pilsētvides attīstību.
Otrā un noslēdzošā diena tika veltīta reģionālo mediju nozīmei pilsoniskās sabiedrības darbībā. Diskusijās kopā ar reģionālo mediju ekspertiem izzinājām, kā veidot veiksmīgu publicitāti savā NVO. Un, noslēdzot dienu, kopā ar Vitu Brakovsku apguvām knifus – kā uzrīkot mūsdienīgu pasākumu. Abās dienās tika iegūtas vērtīgas atziņas un jaunas zināšanas, labvēlīgā atmosfērā satikti aktīvi cilvēki un nodibināti jauni kontakti.
Paldies Zemgales NVO centram, organizatoriem un visiem dalībniekiem, par vērtīgo pieredzi!

Foruma dalībniece Lāsma Lapiņa