Ar digitālās kampaņas palīdzību tiek vākti ziedojumi onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības "Dzīvības koks" rehabilitācijas centram Dignājā

Vēzis cilvēku ietekmē ne tikai fiziski, bet arī emocionāli. Latvijā ar onkoloģisku slimību ir gandrīz 80 tūkstoši cilvēku.
Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība "Dzīvības koks" veido rehabilitācijas centru Daugavas krastā, kur spēku dzīvei atradīs cilvēki, kuri viens otru saprot, jo pieredzējuši līdzīgu pārdzīvojumus.
Arī mēs, Vidusdaugavas NVO centrs, vēlamies atbalstīt biedrību “Dzīvības koks”, ziedojumu vākšanā, lai centrs Dignāja varētu ātrāk uzsākt savu darbību.
Šo rehabilitācijas centru sāka veidot vēl 2012. gadā, kad tika noslēgts līgums ar Jēkabpils novada domi par bijušās Dignājas pagastmājas nomu, lai izveidotu rehabilitācijas centru. Visi darbi, kas notikuši līdz šim, veikti par ziedotāju līdzekļiem. PALDIES VISIEM PAR TO!
Ziedojumu vieglāk ir iespējams veikt https://www.vidusdaugavasnvo.lv/lv/ziedot/ ,izvēloties projektu: "Dzīvības koks" Dignājas rehabilitacijas centram.
Vai kopējot rekvizītus:
BIEDRĪBA “VIDUSDAUGAVAS NVO CENTRS”
Reģ.Nr.40008108696
Adrese: Brīvības iela 45, Jēkabpils, LV 5201
Konts: LV14PARX0013118530001
Banka: AS Citadele banka, kods PARXLV22
Pamatojums: "Dzīvības koks" Dignājas rehabilitacijas centram.
Video tapis projekta "Vidusdaugavas NVO centrs" digitālo spēju attīstīšana" ietvaros, kuru finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu "Aktīvo iedzīvotāju fonds"