Jēkabpils un Aizkraukles novados dzīvojošos Ukrainas civiliedzīvotājus aicina uz kultūrorientējošiem kursiem “MĒS dzīvojam Latvijā”

Madara Borisova 19.Septembris, 2023, 12:23 Projekti
Jēkabpils un Aizkraukles novados dzīvojošos Ukrainas civiliedzīvotājus  aicina uz kultūrorientējošiem kursiem “MĒS dzīvojam Latvijā”

Vidusdaugavas NVO centrs aicina Ukrainas civiliedzīvotājus, kuru dzīvesvieta šobrīd ir Jēkabpils vai Aizkraukles novadā, pieteikties kultūrorientējošos kursos “MĒS dzīvojam Latvijā”.

Pirmā tikšanās jau 29. septembrī, Jēkabpilī, atpūtas kompleksā "Zīles", Tilta ielā 11-1, kuras laikā, brīvā gaisotnē pie kafijas tases, būs iespēja uzzināt par sociālo atbalstu un nodarbinātību Latvijā kopumā, gan Jēkabpils un Aizkraukles novadā, par saimnieciskās darbības uzsākšanu Latvijā, uzdot jautājumus, iegūt atbildes, kā arī saņemt individuālas konsultācijas pie speciālistiem no Valsts ieņēmumu dienesta (VID), Valsts nodarbinātības aģentūras (NVA) un Jēkabpils novada Sociālā dienesta.

Šī ir pirmā tikšanās reize no piecu kursu sērijas. Turpmāk tie norisināsies gan Rīgā, Latvijas Universitātes telpās, gan Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, gan Krustpils pilī u.c. vietās.

Lai pieteiktos šiem un turpmākajiem kursiem, raksti e pastu uz vidusdaugavasnvo@inbox.lv vai zvani projekta koordinatorei Montai: 29 116 73 vai 29 449 622.

    

 

Projektu "MĒS un mūsu atbildība: dažādā Latvija" finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no
piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.