Nedēļas nogalē norisinājies pirmais velobrauciens "Jēkabpils novada velo maršruti"

Madara Borisova 11.Septembris, 2023, 14:22 Projekti
Nedēļas nogalē norisinājies pirmais velobrauciens

Svētdien, aktīvās ukraiņu un latviešu ģimenes, vairāk kā 20 lieli un mazi velobraucēji pulcējās uz gana nopietni velobraucienu pa Jēkabpils novada skaistākajām vietām 20 km garumā.

Brauciens sākās ar drošības instruktāžu, ceļa somu un flīsa vestu saņemšanu (kaut laiks lutināja un pēc siltākas "kārtas" neprasījās) un pirmā velobrauciena "Jēkabpils novada velo maršruti" dalībnieki varēja doties ceļā. 

Velo brauciena ceļš veda gan pār pontonu tiltu, gan uz Daborkalna skatu torni, bioloģisko saimniecību "Boļāni", Zvejnieklīci un citur.

Šis velobrauciens bija ar pievienoto vērtību, ne tikai iespēja izkustēties, ģimeniski atzīmēt Tēvu dienu, draudzēties savā starpā ukraiņu un latviešu ģimenēm, bet arī tuvāk iepazīt mūsu skaisto Latviju, uzzināt interesantus faktus par apskates objektiem un pat pa ceļam salasīt sēnes. 

Paldies sakām JVS veloservisam, par tehnisko nodrošinājumu.

Aplūko pievienotos foto, kā brauciena dalībniekiem veicās, ja arī tev rodās interese piedalīties šādā aktivitātē, seko informācijai vidusdaugavasnvo.lv vai facebook, jo tiks organizēts vēl otrs velo izbrauciens!

Pieteikšanās un papildus info pie pasākuma vadītāja Riharda: 26484210 vai koordinatores Montas: 29811673

Video ieskats: TE

Velo braucienu "Jēkabpils novada velo maršruti" finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem projekta "MĒS un mūsu atbildība: dažādā Latvija" ietvaros.

 

Nedēļas nogalē norisinājies pirmais velobrauciens "Jēkabpils novada velo maršruti"