Fotokonkurss “Manas brīvības piemineklis”

Madara Borisova 13.Septembris, 2023, 09:35
Fotokonkurss “Manas brīvības piemineklis”

Godinot brīvību kā mūsu kopīgu un sargājamu vērtību, parlaments aicina jauniešus vecumā no 15 līdz 25 gadiem piedalīties fotokonkursā “Manas brīvības piemineklis”. Konkursa dalībnieki aicināti radošā un pārdomas rosinošā fotogrāfijā ietvert savu redzējumu par brīvību un tās simboliem – lietām, priekšmetiem un cilvēkiem. 

Katrs konkursa dalībnieks var iesniegt ne vairāk kā trīs digitālas fotogrāfijas, katrai no tām norādot nosaukumu. Pēc izvēles iespējams pievienot darba aprakstu, kas nepārsniedz 300 rakstu zīmes.

Darbu vērtēšanā tiks ņemta vērā darba atbilstība konkursa nolikumam, dalībnieka radošums, ieguldītā darba apjoms, oriģinalitāte un fotogrāfiju mākslinieciskā kvalitāte.

Fotokonkursu organizē Saeima. To rīko Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem un Jaunsardzes centru.

 Plānots, ka desmit labākos darbus iekļaus izstādē, kuru atklās Saeimas namā 16.novembrī. Konkursa uzvarētājiem būs iespēja apmeklēt Saeimas namu un Ādažu militāro bāzi, kā arī doties izbraucienā ar bruņutransportieriem “Patria”.

Darbus fotokonkursam iespējams pieteikt līdz 12.oktobrim, tos sūtot uz e-pastu konkurss@saeima.lv. Fotokonkursa rezultāti tiks paziņoti 1. novembrī.

Fotokonkursa dalībnieku iegūto datu apstrādes mērķis ir nodrošināt dalību konkursā un risināt ar konkursu saistītos organizatoriskos jautājumus. Personas datu saturošās informācijas apstrāde tiks veikta tikai atbilstoši normatīvo aktu regulējumam. Informācija par personas datu apstrādi: www.saeima.lv/lv/datu-apstrade.

Papildu informācija pa tālruni 67087321 vai e-pastu konkurss@saeima.lv

Vairāk informācijas un konkursa nolikumu atradīsi TE.