Aktīvo iedzīvotāju fonds Projekts "VIDUSDAUGAVAS NVO CENTRA DARBĪBAS STIPRINĀŠANA"

Biedrība "Vidusdaugavas NVO centrs" no 2021.gada 1.maija līdz 2022.gada 28.februārim realizē projektu "Vidusdaugavas NVO centra darbības stiprināšana”, ko finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu "Aktīvo iedzīvotāju fonds".

Projekts tiek realizēts sadarbībā ar Islandes partneri – nevalstisko organizāciju “Landsbyggðin lifi” (angl. “Long live the countryside”), kas bāzēta Islandes pilsētā Reikjavikā. Projekta partnerim ir ilgstoša pieredze kopienu darba veidošanā Islandes reģionos, ko vēlamies iepazīt un labo praksi pārņemt arī biedrības “Vidusdaugavas NVO centrs” darbā.

Projekta laikā tiks realizētas četras aktivitātes, kuru rezultātā dažādos veidos tiks veicināta biedrības kapacitāte. Izstrādājot biedrības ilgtermiņa darbības stratēģiju nākamajam laikposmam, tiks ņemta vērā Islandes partnera pieredze un ieteikumi, kā arī biedrības "Organizāciju Attīstības Klubs" eksperta Māra Millera apmācību un mentorēšanas laikā sniegtie padomi.

Tāpat tiks attīstīti biedrībā jau pieejamie pakalpojumi, kā arī veidoti jauni.
Projekta kopējais finansējums ir 19 999.58 EUR, ko 100% apmērā finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu "Aktīvo iedzīvotāju fonds".

Projektu "Vidusdaugavas NVO centra darbības stiprināšana" finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu "Aktīvo iedzīvotāju fonds"

 

Uzsāks “Vidusdaugavas NVO centrs” ilgtermiņa stratēģijas izstrādāšanu

Vidusdaugavas NVO centrs aicina uz preses konferenci par projekta aktualitātēm

Vidusdaugavas NVO centrs izstrādā ilgtermiņa attīstības stratēģiju

Skaties: video seriāls par brīvprātīgo darbu

Pārstāves no Islandes apmeklē Jēkabpils novadu un nevalstiskās organizācijas

Ar vērtīgu pieredzi un iespaidiem no Īslandes

Kapacitātes stiprināšana Vidusdaugavas NVO centrs: mēs esam mainījušies!